Gwarancja i zwroty

Gwarancja i zwroty

Zwroty:

Wszystkie nasze produkty są wykonywane na indywidualne zamówienie, zdjęcia produktów zamieszczonych na naszej stronie są propozycją rzeczy jakie możemy wykonać. Każdy przedmiot jest indywidualnie omawiany z klientem i przygotowywany ściśle wg jego wytycznych, klient musi podać kolor, wielkość itp. Nie przyjmujemy w związku z tym zwrotów, wykonanych przedmiotów. Zwroty obowiązują jedynie w przypadku niezgodności towaru z umową.

Dożywotnia gwarancja:

Każdy z naszych produktów objęty jest dożywotnią gwarancją. Gwarancja ta obejmuje uszkodzenie podczas transportu, jednorazowe złamanie lub zgubienie bambusowego patyczka w spinkach do włosów, wypadnięcie kamienia z gniazda, rozerwanie skóry przy otworach, naprawę uszkodzonych oczek, nitów, napów. Gwarancja nie obejmuje zniszczenia produktu poprzez niewłaściwe użytkowanie.

Kupujący zobowiązany jest do przestrzegania wytycznych dotyczących pielęgnacji i konserwacji wyrobów skórzanych. Nie należy prać produktów skórzanych w pralkach – działanie wody (szczególnie w wysokiej temperaturze z domieszką detergentu) powoduje utratę fizycznych właściwości użytych materiałów – osłabia wytrzymałość klejów, spoin i szwów, powoduje utratę formy. Do czyszczenia należy używać miękkich gąbek i szmatek, unikać materiałów chropowatych i rysujących.

Skóra, jako materiał naturalny, z racji swojego charakteru może nie zachować identycznego koloru oraz struktury na całej powierzchni – nie stanowi to wady materiału. W trakcie produkcji oraz prac wykończeniowych wykonywanych ręcznie mogą występować niedoskonałości struktury. Nieodpowiednia konserwacja lub jej brak mogą prowadzić do złuszczania się wierzchów skóry.